مشتریان عزیز کفش ایده تا 7 روز بعد از تحویل کالا می‌توانند با توجه به شرایط زیر سفارش خود را تعویض یا مرجوع کنند.

_برای درخواست تعویض و مرجوع میتوانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید یا وارد حساب کاربری شده و گزینه تعویض و مرجوع را انتخاب نمایید، درخواست خود را ثبت و منتظر تایید و بررسی از سمت همکاران ما باشید. (بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر میباشد. توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی به عهده کاربر می باشد.)

_در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت، هزینه عودت کالا برعهده فروشگاه کفش ایده میباشد، در غیر این صورت تمام هزینه های بسته بندی و ارسال به عهده کاربر میباشد. در حالت اول برای پرداخت هزینه ارسال لازم است تصویر برگه پستی را از طریق شماره های پشتیبانی برای ما ارسال نمایید.

_محصولی که تعویض و مرجوع می‌شود باید کاملا مطابق با بسته ارسالی باشد و هیچ گونه استفاده ای از آن نشده باشد. ( در صورت آسیب دیدگی، پارگی، زدگی و… چه توسط کاربر چه در زمان ارسال توسط پست مسئولیتش با کاربر میباشد و از طرف کفش ایده امکان دریافت کالا وجود ندارد.

_محصولات مجلسی چه کیف، چه کفش امکان تعویض و مرجوعی ندارند، فقط در محصولات کفش مجلسی امکان تعویض سایز وجود دارد. _محصولات تخفیف خورده امکان تعویض و مرجوعی ندارن _وجه مرجوعی مشتریان پس از دریافت کالا و بررسی آن توسط کارشناسان ما پرداخت می‌شود.